Kurumsal

Biz Kimiz?

Elf Beton A.Ş. olarak Ankara Çankırı yolu 57.km üzerinde açık ve kapalı alanlarıyla 86.600 m² üzerine kurulmuş tesisimizle ve Çınar Mah. Çankırı Bulvarı No:102/2 adresinde yine açık ve kapalı alanlarıyla 92.000 m² üzerine kurulan tesisimizle hizmet vermekteyiz.

Modern teknolojiye sahip tesisimizde; Ön dökümlü betonarme yapı elemanları kapsamında; standart ve ön germeli çatı makası kirişi, aşık kirişi, oluk kirişi, ara kat kirişi, tali kiriş, TT döşeme, vinç kirişi, precast cephe panelleri, boşluklu döşeme ve kolon üretimi yapmaktayız.

Fabrikamızda yüksek standartlar ile dökümü yapılan betonların kalite kontrol testleri düzenli olarak yapılmaktadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğumuz kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratarak, yüksek üretim kapasitesi ile zaman maliyetlerini azaltarak geniş ürün yelpazemizle de tüm talepleri zamanında karşılayarak üretim güvencesinin bilincini müşterilerimize yaşatıyoruz.

Alanında uzman kadromuzla, tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Elf Beton A.Ş, yüksek kaliteli üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı yaklaşımıyla kalitesinden ödün vermemektedir.

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz ?