Kurumsal

Biz Kimiz?

Elf Beton A.Ş. olarak Ankara Çankırı yolu 57.km üzerinde açık ve kapalı alanlarıyla 86.600 m² üzerine kurulmuş tesisimizle ve Çınar Mah. Çankırı Bulvarı No:102/2 adresinde yine açık ve kapalı alanlarıyla 92.000 m² üzerine kurulan tesisimizle hizmet vermekteyiz.

Modern teknolojiye sahip tesisimizde; Ön dökümlü betonarme yapı elemanları kapsamında; standart ve ön germeli çatı makası kirişi, aşık kirişi, oluk kirişi, ara kat kirişi, tali kiriş, TT döşeme, vinç kirişi, precast cephe panelleri, boşluklu döşeme ve kolon üretimi yapmaktayız.

Fabrikamızda yüksek standartlar ile dökümü yapılan betonların kalite kontrol testleri düzenli olarak yapılmaktadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğumuz kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratarak, yüksek üretim kapasitesi ile zaman maliyetlerini azaltarak geniş ürün yelpazemizle de tüm talepleri zamanında karşılayarak üretim güvencesinin bilincini müşterilerimize yaşatıyoruz.

Alanında uzman kadromuzla, tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Elf Beton A.Ş, yüksek kaliteli üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı yaklaşımıyla kalitesinden ödün vermemektedir.

Kalite Politikamız

Ön dökümlü betonarme yapı elemanları projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren Elf Prefabrik Beton Yapı Elemanları İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş; Müşterileri tarafından talep edilen ürün ve hizmetleri; yüksek kalitede ve tam zamanında üreterek ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet gücünü arttırmayı, Ürün ve hizmetlerinde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak sektörün gelişimine katkıda bulunmayı, Sunduğu ürün ve hizmetlerde; Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, ilgili taraflara dürüst tavır almayı Yasa ve mevzuatlara bağlı olarak iş ahlakı normlarına uymayı, Koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, Çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmayı Sektördeki tecrübesini araştırma ve geliştirmede de kullanarak müşteriler tarafından aranan, saygın ve kaliteli hizmet sunan lider şirketler arasında yer almayı ve şirketi sürekli geliştirmeyi taahhüt ve kabül ederek kamuoyuna ilan eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Ön dökümlü betonarme yapı elemanları projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren Elf Prefabrik Beton Yapı Elemanları İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş; Üretim ve hizmet faaliyetlerini yürüttüğü tesislerinde yasal şartlara, uluslararası mevzuatlara ve müşteri gerekliliklerine uymayı, sürekli gelişimi, çalışanların ve çalışan temsilcilerinin katılımı ile güvenli çalışma ortamları sağlamayı İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasının temeli kabul eder. Bu politika çerçevesinde; Faaliyetlerinden kaynaklanabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmayı, sağlık ve güvenlik risklerini azaltarak koruma parametrelerini belirlemeyi ve uygulamayı, Çalışanların, 3. şahısların ve ilgili diğer tarafların İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarını etkin bir şekilde yerine getirmeleri için eğitim faaliyetleri düzenlemeyi Sürekli gelişim için ölçülebilir hedefler planlayarak bu hedeflere ulaşmayı, taahhüt ve kabul ederek kamuoyuna ilan eder.

Çevre Politikamız

Ön dökümlü betonarme yapı elemanları projelendirme, üretim ve montaj hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren Elf Prefabrik Beton Yapı Elemanları İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş; Çevre yasalarının ve doğayı koruma etiğinin gereklerini yerine getirmeyi, Havaya, suya ve toprağa olan zararları değerlendirmeyi ve azaltmayı, çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi, çevreye etkilerimizi izlemeyi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi, Güncel teknolojileri kullanarak çevreye zarar vermeden atıkların bertarafını veya geri kazanımını sağlamayı, Tüm çalışanların katılımı ile çevre yönetim proseslerini sürekli geliştirmeyi ve faaliyetlerimizi çevreyi koruma ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi, taahhüt ve kabul ederek kamuoyuna ilan eder.

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz ?